Proč mají v Praze vždy o jednu vrstvu oblečení víc?

20. dubna 2017 v 19:53 | Mamlena |  píšu
Sama jsem to nikdy nepocítila, všimla si toho má rodina. Od doby, kdy jsem se přesunula ze severu Čech do Prahy, jsem začala nosit vždy o jednu vrstvu oblečení více než by odpovídalo aktuálnímu stavu počasí. Jakmile mi to bylo sděleno, ihned jsem začala s výzkumem tohoto mimopražsky známého fenoménu a dobrala se k šokujícímu zjištění.

Obyvatelé Prahy jsou vyšším druhem homo sapiens, speciální lidskou rasou, která je evolučně na vyšší úrovni než obyvatelé ostatních českých měst. Říkáte si, že evoluce trvá miliony let a není podmíněná lokalitou? Mýtus, který nám od malička vtloukají do hlavy! Pokud totiž čerpáte z opravdových nepopulistických zdrojů, víte, že evoluce je podmíněná levelem nebo určitou látkou (http://pokemon.cz/). A právě v Praze se tato vzácná látka nachází! Každodenní vystavení především vzácným částicím pražanu, které se v pražském smogu vedle částic PM10 a oxidu dusičitého, vyskytují, přetvořilo lidskou populaci na tomto území. Nový vyšší druh vykazuje nadpřirozené orientační a jasnozřivé schopnosti. Je schopný např. jmenovat všechny spoje, které v určité lokalitě, právě projíždí. Dokáže také s překvapující přesností určit, kde parkovat mimo tzv. modré zóny. Co je však zarážející, s jakou jistotou tento druh předpovídá, kde přesně a v jakém časovém intervalu dojde ke zpomalení dopravy v rámci celého území Prahy. To představuje jasnozřivost schopnou vidět budoucnost území větší než 490 km2! Bohužel se díky tomuto rapidnímu rozvoji určitých mozkových center snížila hustota ochlupení, vlasů a kvalita pokožky a to právě způsobilo sníženou schopnost termoregulace tohoto druhu.

Pozn.: Někteří nevzdělaní spiritualisté tvrdí, že: "mezi vysokými domy Prahy profukuje, tak je pak pocitově větší zima". To je ale naprosto nepodložené a nepravděpodobné!

Pro více informací doporučuji tento odkaz a tento odkaz.

Pokračuj na: Proč mají v Praze tak čisté boty?


Pokud se Ti moje tvorba líbí, udělej mi radost sdílením, likem nebo komentářem. Díky!

© Mamlena
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Čeho bys rád na mém blogu více?

Gameplaye 23.4% (11)
Game reviews 2.1% (1)
Fashion 6.4% (3)
Umělecké činnosti 8.5% (4)
Do školy 10.6% (5)
Hudba 6.4% (3)
Články/příběhy 34% (16)
Rady/Howto 8.5% (4)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

TOPlist