Březen 2017

Kde je ta holka?

27. března 2017 v 10:42 | Mamlena |  aktuálně
Moji lidi,

to byste nevěřili, jaký se ze mě zničehonic stal spisovatel! Člověk se rozhodne znovu psát blog a co ho nepotká. Nejdřív má tolik učení, že nemá čas přemýšlet a chytat inspiraci pro další články, po Vánocích má najednou inspirace až dost, ale objeví se psaní až nad hlavu a ještě dokola kolem krku jako šála. Ne, že bych už měla dost blogu, jen jsem netušila, že být ekonom je něco jako být skvělý novinář. Každý týden odevzdávám esej, do toho píšu bakalářskou práci a seminární práci zároveň.

Mám v hlavě nesčetně věcí, o kterých bych chtěla na blogu napsat, chci předělat design a strukturu blogu, ale nemám pokdy. Stejné je to s videi, těžko se mi shání obsah videjí, když jenom sedím a píšu. Tenhle víkend jsem strávila hraním, aby příští víkend mohlo vyjít nové Highlights & Funny moments video. Samozřejmě jsem ale najednou pozadu s bakalářkou.

Slibuji, že si všechny návrhy na články napíšu do notýsku a třeba o prázdninách, až budu mít po státnicích, tady u mě budete mít počteníčko. :) Hlavně na mě nezanevřete, určitě se máte na co těšit! Snažím se, jak můžu.

© Mamlena

TOPlist