Trocha keců

5. listopadu 2016 v 23:06 | Mamlena |  aktuálně
Ahoj, tady Madelaine!

Vyrobila jsem nový, přehlednější design, aby se vám tu lépe četlo :) Na úvodní fotce je můj oblíbený snímek z El Teide National Park. Jak se vám líbí?

Už jen trošku a na počítadle mám 1000 shlédnutí blogu od doby vzniku! Chtěla bych vám moc poděkovat, že na můj blog chodíte. I jestli jste se tu třeba jen jednou otočili, jsem za to moc vděčná. Na blogu a videjích pracuju samozřejmě hlavně proto, že mě to baví. Snažím se pracovat co nejlépe a konstantně a je pro mě moc důležitá zpětná vazba. Vždy mě potěší každý like i návštěvnost blogu, shlédnutí videjí. Znamená to pro mě, že má moje usílí aspoň trochu cenu. Proto se určitě nestyďte, nechat mi tu třeba i komentář. Napište mi, co se vám líbí a nelíbí, co vás zajímá.Snažím se neustále zlepšovat, tak bych svou práci ráda viděla i z jiného úhlu. Hlasujte v anketách, ať vím, co vás z mojí činnosti nejvíc baví. Na to se pak můžu lépe zaměřit. Největší radostí pro mě ale je, když moji tvorbu sdílíte dál a těmto andělům na světě vyloženě posílám blažený úsměv!

Ještě stále s vámi nemůžu sdílet své oblíbené podzimní outfity. Chtěla jsem je totiž fotit venku a jsem od pondělí podzimně marod. Pracuji ale pilně doma s čajem a zamotaná v dece a po čtvrtečním Highlights & funny moments #1 videu jsem dokončila i další nové video na příští čtvrtek. Jen editing 8-minutového videa mi trval 10 hodin čistého času. Prozradím, že jsem se v něm rozhodla natolik ztrapnit, že ani nevím, jestli se to sluší. Hraju v něm poprvé v životě Dravena, tak doufám, že vás moje bronze plays pobaví. Odebírejte můj YT kanál, ať vám příští videa neuniknou!

Na závěr bych chtěla ještě jednou poděkovat, za vaší podporu. Moc si každého shlédnutí vážím a vzhledem k málem smrtelné rýmičce, kterou prodělávám, vám všem přeji do podzimu a zimy hlavně pevné zdraví!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Čeho bys rád na mém blogu více?

Gameplaye 23.4% (11)
Game reviews 2.1% (1)
Fashion 6.4% (3)
Umělecké činnosti 8.5% (4)
Do školy 10.6% (5)
Hudba 6.4% (3)
Články/příběhy 34% (16)
Rady/Howto 8.5% (4)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

TOPlist